Ana Sayfa
Bebek Kostümleri
Çocuk Kostümleri
Yetişkin Kostümleri
Palyaço Kostümleri
Tarihi Kostümler
Folklor Kostümleri
Hayvan Kostümleri
Maskot Kostümler
Kep ve Cübbe
Masal Karakterleri
Karakter Kostümleri
Kavuk-Sarık-Taçlar
Aksesuarlar
Meyva-Gıda-Ağaç
Karışık Kostümler
Lateks  Maskeler
Korku Kostümleri
Cadı Kostümü
Sevglliler Günü
Dans Kostümleri
Bale Mayoları
Kiralama
Adres-İletişim
E-Posta Gönder
HAKKIMIZDA
BİZİ TANIYIN
Basında BİZ

                          Son zamanlarda kostüm satan kostümcü (!) Enflasyonu ile karşı karşıyayız; bazıları hatta Türkiye’nin en büyüğü olduklarını iddia ediyorlar. Bizim böyle bir iddiamız yok. Ancak aynası iştir kişinin sözü ile kendisi üretici bile olmayan bazı şirketlerin varlığı konusunda dikkatinizi çekmeyi isteriz; o kadar! Biz asıl alanı tiyatro olan bir kuruluşuz. Kostüm Evi Çan Tiyatrosu'nun Kostüm atölyesidir.

                          Çan Tiyatrosu 14 Nisan 1984 tarihinde Kuruldu. Halen Türkiye'nin yaşayan en eski Çocuk ve Gençlik Tiyatrosu olan Çan Tiyatrosu giderek Tiyatroların bir bir kapandığı 2000 li yıllarda yeni alan arayışına girdi.

                          Bu arayış içersinde;Kostüm Evi 07.08.2000 Tarihinde Çan Tiyatrosu bünyesinde oluşturuldu. Giderek çeşitlerini zenginleştirerek bir çok üretimini kendi yaptığı ürünleri pazarlamaya başladı.

                           Unutmamak gerekir ki; kostüm tiyatronun işidir. Örneğin bir Rus kıyafeti diktireceksiniz; " Hangi yüzyıl olduğu, hangi sınıf ( yoksul, orta, asil gibi) olduğu" gibi önemli değişkenleri eminiz ki piyasa işi yapan pek çok kostümcü es geçecektir.

                         Kostüm Evi, Çan tiyatrosu'nun patentli Markasıdır. Çan Tiyatrosu Çocuk Tiyatrosunda sergilediği öncü tavrı; kostüm Evinde de sergileyerek bir çok ilklere imza atmıştır. Örneğin yıllardır Türkiye de Palyaço Ayakkabısı ancak büyük paralar ödeyerek Kunduracılara yapılırken; ilk fabrikasyon seri üretimi 2002 yılında gerçekleştirmiştir. Bu gün Vinleks, Deri ve Polar olmak üzere onlarca modeli kendisi üretmektedir.

 

KOSTÜM EVİ ÇAN TİYATROSU'NUN PATENTLİ MARKASI VE KOSTÜM ATÖLYESİDİR.

 

 

ADRES: Süleyman Sırrı Caddesi  No: 12/9 Sıhhiye -ANKARA

TEL :   0 505 741 41 97 ( 96 - 98  )         e-mail:  info@kostumevi.com